Код: DMabetka2

За допомогою цієї дидактичної гри дитина легко вивчить алфавіт, навчиться складати слова і навчиться читати; вивчить цифри, числа, прямий та зворотній рахунок; назви тварин, кольорів та цифр англійською мовою.

Характеристики

У наборі:

– 106 магнітів з буквами, картинками, цифрами і знаками;

– 32 картки із завданнями;

– магнітна дошка;

– правила.

Вид упаковки: картонна коробка з ручкою.
Вік: від 4-х до 6 років.

Вам також можуть сподобатись

 • 88
  Абетка магнітна з дошкою - 340 грнЗа допомогою абетки дитина легко вивчить всі голосні і приголосні букви алфавіту, навчиться складати склади і слова. Букви дублюються, так що Ви з Вашою дитиною зможете викладати цілі речення. При цьому активно розвивається пам'ять, увага, мислення і дрібна моторика.
  Tags: і, з, магнітна, купити, за, допомогою, дитина, легко, вивчить, навчиться
 • 87
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: і, з, х, купити, та, цифрами, буквами, магнітна, дитячі, товари
 • 87
  Розвиваючий будиночок- 210 грнІграшка "Будиночок" входить в розвиваючу серію пластмасових іграшок. У наборі 10 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у будиночку.
  Tags: у, кольорів, наборі, і, купити, до, в, вік, від, характеристики
 • 87
  Пазли для дітей - 120 грнЯкщо хочете якісно і цікаво провести час з дитиною, збирайте з нею пазли! Пазл сприяє розвитку зорової пам'яті та логічному мисленню. У процесі гри дитина пізнає навколишній світ і розвиває дрібну моторику.
  Tags: з, і, у, дитина, гри, купити, та, грн, код, характеристики
 • 86
  Мозаїка - 180 грнСтворювати нові фігури з безлічі дрібних деталей дуже захоплююче, тому дітям так подобаються мозаїки. Мозаїка на 170 фішок допоможе тренувати посидючість, логіку, розвивати уяву і дрібну моторику рук.
  Tags: х, і, з, купити, років, від, вік, упаковки, наборі, в
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись