Код: DMabetka1

За допомогою абетки дитина легко вивчить всі голосні і приголосні букви алфавіту, навчиться складати склади і слова. Букви дублюються, так що Ви з Вашою дитиною зможете викладати цілі речення. При цьому активно розвивається пам’ять, увага, мислення і дрібна моторика.

Характеристики

У наборі:

– 93 магніта з буквами і картинками;

– 16 карток із завданнями;

– магнітна дошка;

– правила.

Вид упаковки: картонна коробка з ручкою.
Вік: від 4-х до 6 років.

Вам також можуть сподобатись

 • 92
  Математика магнітна з дошкою - 340 грнЗа допомогою магнітної математики дитина легко вивчить всі цифри, навчиться рахувати, називати числа в прямому і зворотньому порядку, зможе порівнювати предмети за допомогою знаків «більше»/«менше», вирішувати приклади та прості завдання на додавання і віднімання. Цифри і знаки дублюються, так що Ви з Вашою дитиною зможете вирішувати відразу кілька прикладів. При…
  Tags: і, з, за, допомогою, ви, магнітна, дитиною, вашою, дублюються, що
 • 88
  3в1 Абетка, English, Математика - 360 грнЗа допомогою цієї дидактичної гри дитина легко вивчить алфавіт, навчиться складати слова і навчиться читати; вивчить цифри, числа, прямий та зворотній рахунок; назви тварин, кольорів та цифр англійською мовою.
  Tags: навчиться, вивчить, і, купити, з, слова, легко, дитина, допомогою, за
 • 88
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, купити, з, що, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 88
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 87
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, купити, мислення, з, легко, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись