Код: Odytigr29

Авто-конструктор 2в1 призначений для діток від 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.

Характеристики

Збери свою модель гоночного автомобіля і підкорюй швидкісні траси і круті віражі.
Конструктор дозволить вашому сину повністю поринути в конструювання і моделювання автомобіля. У комплекті йде покрокова інструкція для збірки, однак ви завжди можете проявити фантазію і створити свою машину мрії.
Конструктор передбачає 2 моделі машини: червону і чорну.
Червона збирається у 28 кроків, чорна – у 19 кроків.

Вам також можуть сподобатись

 • 89
  Конструктор "Погрузчик" (220 деталей) - 480 грнКонструктор «Погрузчик» призначений для діток від 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: конструктор, у, призначений, для, кроків, в, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та
 • 88
  Конструктор "Танк" (593 деталі) - 750 грнКонструктор "Танк" призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: конструктор, творчі, здібності, і, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, призначений, та, сприйняття
 • 87
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, для, деталі, їх, іграшки, дитячі, товари
 • 87
  Конструктор "Напад на блокпост" (459 деталей) - 630 грнКонструктор "Напад на блокспот" призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: конструктор, років, їх, купити, розвиток, та, здібності, творчі, сприйняття, сенсорне
 • 87
  Конструктор "Креативний пазл" (189 деталей) - 570 грнХочете здивувати свого малюка новим конструктором? Тоді оберіть незвичайний конструктор на шурупах. Призначений для діток з 3 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: конструктор, років, для, і, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та, здібності, сприйняття
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись