Код: Odytigr41

Автотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса зі 106 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.

Характеристики

У комплект входить:

– автотрек: 106 деталей;
– машинка (8см) на акумуляторі, зі світловими та звуковими ефектами (має змінний корпус – 2шт);
– USB зарядний;
– фігурка;
– наклейки.

Розмір упаковки: 50 x 7.3 x 35.5 см

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Автотрек - 730 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 85 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей
  Tags: автотрек, деталей, траса, см, купити, x, дітей, дозвілля, урізноманітнити, зможе
 • 99
  Автотрек - 780 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 92-х деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.
  Tags: автотрек, траса, см, купити, x, дітей, дозвілля, урізноманітнити, зможе, деталей
 • 90
  Автотрек на радіокеруванні - 810 грнАвтотрек на радіокеруванні стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з крутими поворотами і двома неоновими петлями зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.
  Tags: і, на, автотрек, см, купити, дітей, дозвілля, захоплююче, зможе, урізноманітнити
 • 88
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, см, у, для, зі, іграшки, дитячі, товари
 • 88
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, для, дітей, іграшки, дитячі, товари