Код: Odytigr43

Автотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 92-х деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.

Характеристики

У комплект входить:

– автотрек: 92 деталі;
– машинка (8см) на акумуляторі, зі світловими та звуковими ефектами (має змінний корпус – 2шт);
– USB зарядний;
– фігурка;
– наклейки.

Розмір упаковки: 50 x 7.3 x 35.5 см

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Автотрек - 730 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 85 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей
  Tags: автотрек, деталей, траса, см, купити, x, дітей, дозвілля, урізноманітнити, зможе
 • 99
  Автотрек - 750 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса зі 106 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей
  Tags: автотрек, деталей, зі, траса, см, купити, x, дітей, дозвілля, урізноманітнити
 • 92
  Автотрек на радіокеруванні - 810 грнАвтотрек на радіокеруванні стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з крутими поворотами і двома неоновими петлями зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.
  Tags: х, і, на, автотрек, см, купити, дітей, дозвілля, захоплююче, зможе
 • 88
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, для, з, деталі, та, іграшки, дитячі, товари
 • 88
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, з, і, у, іграшки, дитячі, товари