Код: Odytigr44

Якщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.

Характеристики

Весь автотрек виконаний у бездоганному стилі. Траса, довжиною в 305 см, складається з 172 деталей, які не тільки прокладають дорогу, а й прикрашають її по всьому периметру.

Особливості автотрека:
– гнучка траса;
– мертва петля;
– міст.

У комплект входять:
– деталі для збірки трека (172 деталі);
– машинка;
– 2 динозавра;
– дорожні знаки.

Машинка працює від 2-х батарейок типу «АА» (не входять у комплект).

Вам також можуть сподобатись

 • 99
  Автотрек з динозаврами - 570 грнЯкщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.
  Tags: на, автотрек, у, для, треку, гонки, справжнім, випробуванням, високошвидкісної, комплект
 • 98
  Автотрек з динозаврами - 450 грнЯкщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.
  Tags: на, автотрек, для, треку, модель, траса, з, купити, виживання, гонки
 • 85
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, з, в, у, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Трек на радіокеруванні - 480 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі 3 мертві петлі, по яким так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, в, траса, купити, треку, від, машинка, входять, по, стане
 • 84
  Автотрек - 530 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 92-х деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.
  Tags: автотрек, траса, см, купити, деталей, х, з, стане, для, характеристики
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись