Код: Odytigr46

Якщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.

Характеристики

Весь автотрек виконаний у бездоганному стилі. Траса складається з 256 деталей, які не тільки прокладають дорогу, а й прикрашають її по всьому периметру.

Особливості автотрека:
– гнучка траса;
– мертва петля;
– міст.

У комплект входять:
– деталі для збірки треку;
– машинка;
– 3 динозавра;
– декорації.

Вам також можуть сподобатись

 • 98
  Автотрек з динозаврами - 570 грнЯкщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.
  Tags: на, автотрек, у, для, треку, гонки, справжнім, випробуванням, високошвидкісної, комплект
 • 98
  Автотрек з динозаврами - 390 грнЯкщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.
  Tags: автотрек, на, у, для, випробуванням, високошвидкісної, гонки, купити, траса, стане
 • 85
  Автотрек - 510 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса зі 106 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей
  Tags: автотрек, деталей, траса, купити, стане, для, характеристики, на, машинка, комплект
 • 85
  Автотрек - 530 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 92-х деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.
  Tags: автотрек, траса, купити, деталей, з, стане, для, характеристики, на, машинка
 • 85
  Автотрек - 510 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 85 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей
  Tags: автотрек, деталей, траса, купити, з, стане, для, характеристики, на, машинка
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись