Код: Odytigr45

Якщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.

Характеристики

Весь автотрек виконаний у бездоганному стилі. Траса, довжиною у 646 см, складається з 356 деталей, які не тільки прокладають дорогу, а й прикрашають її по всьому периметру.

Особливості автотрека:
– гнучка траса;
– мертва петля.

У комплект входять:
– деталі для збірки треку;
– машинка;
– 2 динозавра;
– дорожні знаки.

Машинка підсвічується зеленим та синім кольором.
Працює від 2х батарейок типу «АА» (не входять в комплект).

Вам також можуть сподобатись

 • 99
  Автотрек з динозаврами - 390 грнЯкщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.
  Tags: автотрек, на, у, для, випробуванням, високошвидкісної, гонки, купити, траса, стане
 • 98
  Автотрек з динозаврами - 450 грнЯкщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.
  Tags: на, автотрек, для, треку, модель, траса, з, купити, виживання, гонки
 • 84
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, з, в, у, іграшки, дитячі, товари
 • 84
  Автотрек - 530 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 92-х деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.
  Tags: автотрек, траса, см, купити, деталей, х, з, стане, для, характеристики
 • 84
  Автотрек - 510 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 85 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей
  Tags: автотрек, деталей, траса, см, купити, з, стане, для, характеристики, та
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись