Трохи креативу і ви можете перетворити звичайний блокнот у весільний фотоальбом, скетчбук для малювання, рецептник і навіть, особистий щоденник для історій.

Це оригінальний сюрприз для близької вам людини. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки, персоналізацію. Ми лише втілюємо незвичайні ідеї.

Даний блокнот наданий як приклад індивідуального замовлення клієнта, щоб внести персоналізацію, повідомте про це менеджеру.

Характеристики:

• матеріал: березова фанера;

• розміри:

А4 (26х31 см – в закритому вигляді і 52 см у відкритому вигляді);

А5 (17х23 см – в закритому вигляді і 34 см у відкритому вигляді);

А6 (15,5х16,5 см – в закритому вигляді і 31 см у відкритому вигляді);

• колір: темний, світлий, терра – фарба на основі масла-воску, яка зберігає природну текстуру дерева (колір готового продукту може відрізнятися від представлених на фото, це пояснюється тим, що ми використовуємо природний матеріал);

• додатково оплачуються, персоналізовані написи на виробі +100грн;

• папір (А4, А5 – 72 листа, А6 – 90 аркушів) або картон (35 аркушів + 96 куточків для фото) на вибір.

 

Вам також можуть сподобатись

  • 87
    Блокнот “TIME TO TRAVEL”Завжди надійний і бездоганний блокнот в дерев'яній обкладинці - це оригінальний подарунок чоловікові, мамі, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо незвичайні ідеї. Трохи креативу і звичайний блокнот може перетвориться у весільний фотоальбом, скетчбук для малювання, рецептів і навіть особистий щоденник  для…
    Tags: см, вигляді, і, а, на, в, у, блокнот, колір, закритому
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись