Завжди надійний і бездоганний блокнот в дерев’яній обкладинці – це оригінальний подарунок чоловікові, мамі, подрузі, хлопцеві. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки. Ми лише втілюємо незвичайні ідеї.

Трохи креативу і звичайний блокнот може перетвориться у весільний фотоальбом, скетчбук для малювання, рецептів і навіть особистий щоденник  для незвичайних історій.

Характеристики:

  • матеріал: березова фанера;
  • розміри:

                 А4 (26х31 см – в закритому вигляді і 52 см у відкритому вигляді);

                 А5 (17х23 см – в закритому вигляді і 34 см у відкритому вигляді);

                 А6 (15,5х16,5 см – в закритому вигляді і 31 см у відкритому вигляді);

  • колір: темний, світлий, терра – фарба на основі масла-воску, яка зберігає природну текстуру дерева (колір готового продукту може відрізнятися від представлених на фото, це пояснюється тим, що ми використовуємо природний матеріал);
  • додатково оплачуються персоналізовані написи на виробі +100грн;
  • папір (А4, А5 – 72 листа, А6 – 90 аркушів) або картон (35 аркушів + 96 куточків для фото) на вибір.

Вам також можуть сподобатись

  • 87
    Блокнот персоналізованийТрохи креативу і ви можете перетворити звичайний блокнот у весільний фотоальбом, скетчбук для малювання, рецептник і навіть, особистий щоденник для історій. Це оригінальний сюрприз для близької вам людини. Ви самі створюєте свій подарунок: вибираєте малюнок, папір, колір обкладинки, персоналізацію. Ми лише втілюємо незвичайні ідеї. Даний блокнот наданий як приклад індивідуального…
    Tags: а, см, вигляді, і, у, для, на, відкритому, колір, блокнот
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись