Код: Odytigr3

Будиночок для звірят – це ідеальний подарунок для дитини, яка любить тварин. Будиночок не тільки забезпечить дитині багато годин захоплюючої гри, але і дасть можливість розвинути в собі багато корисних якостей, такі як: творче, логічне і просторове мислення, посидючість і креативність.

Характеристики

Будиночок – це двоповерхове житло з дивовижним опрацюванням деталей. Стіни будиночка імітують цегельну кладку, двері і віконця рожевого кольору з розкритими віконницями роблять фасад будівлі ще більш казковим і привабливим.
У комплекті в наявності меблі та інші предмети інтер’єру: сходи з перилами, що ведуть на другий поверх, стіл і стільці, крісла, шафа та ін.
Лампа, розташована на горищі будиночка, працює від батарейок (входять у комплект).

Будиночок поєднується з персонажами серії “Happy Family”. Ігрові фігурки в комплекті не передбачені.

Розмір упаковки: 65х17х34 см

Вік: від 3-х років

Вам також можуть сподобатись

 • 86
  Лялькова вілла на морському узбережжі - 1120 грнДвоповерхова заміська вілла на морському узбережжі буде чудовим подарунком для кожної дівчинки, так як він не тільки забезпечить дитині багато годин захоплюючої гри, але і дасть можливість розвинути в собі творче, логічне і просторове мислення, посидючість та креативність.
  Tags: на, і, для, в, з, мислення, можливість, розвинути, собі, творче
 • 85
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, з, в, і, у, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, для, з, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 890 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, х, на, з, в, і, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, для, з, та, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись