Шу Пуер – сорт чаю, який виробляється дуже складним способом. Для тривалої ферментації формують спеціальні купи чайного листя, які лежать в такому вигляді роками, для посилення і прискорення процесу іноді їх поливають водою. Саме цей чай на батьківщині називають чорним і його смак неможливо сплутати з жодним іншим. При заварюванні напій має яскраво помаранчевий колір і терпкуватий смак.

Цей чай має масу корисних властивостей і рекомендований до вживання для зниження рівня холестерину в крові, нормалізації роботи кишечника і шлунка, зменшення ризику виникнення інсультів та інфарктів. Також Шу Пуер популярний за рахунок того, що допомагає скинути зайву вагу в комплексі з дієтою та спортом. Його підбадьорливі якості відомі у всьому світі, чашка пуеру з ранку підвищить вашу працездатність в декілька разів.

Перед заварюванням Шу Пуер необхідно промити або холодною водою або окропом, після чого помістити в глиняний або керамічний посуд і залити окропом. Заварник обов’язково потрібно прогріти, щоб насолодитися всім букетом аромату цього сорту чаю. Дати настоятися і обов’язково спробувати його без цукру.

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись