Молочний оолонг з ароматом топленого молока. Це напівферментований чай, який проходить складний процес окислення. Його збирають вручну у високогірних районах Китаю і залишають листя на відкритому повітрі, в мішках або корзинах. Також листя чаю переминається, щоб в процесі ферментації виділявся сік. Так в процесі виробництва виходить зелено-чорний чай, який відмінно тонізує в будь-який час доби. Це один з найпопулярніших в світі оолунгов. Готовий чай піддають ароматизації спеціальними промисловими речовинами. Аромати можуть відрізнятися від топленого молока до молока з шоколадом або карамеллю.

Заварюють цей чай в керамічному або скляному посуді, попередньо ошпарюючи її окропом. Беруть 4 г сухої заварки на 200 мл води температурою 70-80 градусів. Напій повинен настоюватися 3-5 хвилин, після чого наливається в чашку. Такий чай містить антиоксиданти, які допоможуть очистити організм від шкідливих токсинів. Напій бадьорить і тонізує.

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись