Головна відмінність японського зеленого чаю від китайського полягає в тому, що ферментацію переривають паром, а не в печах. Це дозволяє зберегти чаю більш насичений смак і аромат. Цей чай за рахунок своєї простої термічної обробки зберігає величезну кількість вітамінів і мікроелементів. Напій має сильний тонізуючий ефект і м’яко очищає організм. Антиоксиданти, які містяться в напої, допомагають організму справлятися зі старінням.

Шматочки полуниці та червоної смородини дають напою надзвичайний аромат ягід, а цукрові сердечка доповнюють напій солодкуватими нотками. Так як основою цієї чайно-ягідної суміші служить японський зелений чай, то заварювати його варто в керамічному посуді водою 75-85 градусів Цельсія, яка попередньо кип’ятиться, чайник-заварник прогрівається окропом. Напій повинен настоятися до 5 хвилин, після чого розливається в чашки. Цей чай дарує відчуття тепла і затишку кожною своєю чашкою. Заварювати цей чай можна кілька разів, з кожним разом він набуватиме нового смаку.

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись