Це крупнолистовий цейлонський чай, який зібраний вручну на високогірних плантаціях. Сировина підсушується, і процес ферментації зупиняється при великій температурі в спеціальних печах, після чого чайне листя скручується і змішується з олією саусепа. Саусеп – це плід вічнозеленої рослини з тропіків з величезним листям і плодами вагою близько 7 кг. Плоди мають дуже яскравий аромат, їх шматочки і сік додають в чай.

Крім свого запаху і смаку, саусеп володіє цілим списком корисних речовин і властивостей. Вживання зеленого чаю з соком саусепа допомагає скинути зайву вагу, позбавляє організм від зашлакованості, сприятливо впливає на роботу печінки. Плоди саусепа є джерелом вітамінів, тому його вживання може захистити вас від вірусних захворювань.

Вам також можуть сподобатись

  • 34
    Чай розсипний Trevi Молочний Оолонг 100 гМолочний оолонг з ароматом топленого молока. Це напівферментований чай, який проходить складний процес окислення. Його збирають вручну у високогірних районах Китаю і залишають листя на відкритому повітрі, в мішках або корзинах. Також листя чаю переминається, щоб в процесі ферментації виділявся сік. Так в процесі виробництва виходить зелено-чорний чай, який відмінно…
    Tags: в, чай, з, який, на, листя, і, від, це, г