Сенча – зелений чай з Японії
Відомий у всьому світі японський чай відрізняється від китайських більш насиченим ароматом і смаком. В Японії чайні кущі ростуть переважно в тіні. Процес окислення переривається обробкою парою, далі лист скручується і сушиться. Скручені чайні листи мають вигляд голок. Слід сказати, що японці п’ють виключно чай власного виробництва і сенча займає у них перше місце за популярністю.
Сенча містить величезну кількість антиоксидантів, які допомагають вашому тілу боротися зі старінням і різними захворюваннями. Чай має приємний ніжно-зелений колір і досить яскраво виражений аромат і трав’яний смак. Залишає тривалий післясмак. Сенча так само можна зустріти під назвою Сент.

Як заварювати Сенча
Рекомендується брати 7-10 грам сухого чаю на 250 мілілітрів води і заливати його водою 75-85%. Сенча можна заварювати до п’яти разів, при цьому напій буде розкриватися по-новому, в ньому з’явиться легка солодкуватість і квітковий аромат.

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись