Чайник Benson виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10 – це один з різновидів нержавіючої сталі, до складу якої входить 18% хрому і 10% нікелю. Саме такий тип сплаву і чистота виробництва гарантує досить високу якість, а також позбавляє метал магнітних властивостей і робить його абсолютно інертним. Завдяки цим властивостям при взаємодії з водою ніяких хімічних реакцій не відбувається і ніякі шкідливі речовини не загрожують здоров’ю користувача.

Об’єм – 3 л.
Ручка виконана з термостійкого нейлону.
Заклепкове кріплення ручок не тільки довговічне, але і зарекомендувало себе тим, що ручки не нагріваються разом з корпусом.
Чайник підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.

Рекомендації по експлуатації і догляду:
Перед початком використання вимийте чайник в гарячій воді із застосуванням рідкого миючого засобу і насухо витріть. Можна вимити в посудомийній машині. Плями можна легко усунути оцтом або розчином лимонної кислоти. Ніколи не використовуйте для чищення жорсткі предмети, металеві мочалки та чистячі порошки. Після миття чайник рекомендується витирати насухо.

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись