Код: PZont5

Стильна і компактна чоловіча парасолька, але за рахунок свого дизайну цілком підійде і жінкам. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер і цупкого купола в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.

Характеристики

Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну.

Купол: діаметр 98 см, щільний поліестер.

Каркас: 3 складання, система “антивітер”, каркас зі сталі, 10 спиць, кінцівки спиць з металу, посилена ручка і стрижень.

Ручка: компактна, матеріал – “теплий пластик”.

Довжина в складеному вигляді – 34 см. В розкладеному вигляді висота ручки до купола – 55 см.

Колір чорний.

Комплектація: парасолька в чохлі з лямкою для носіння.

Вам також можуть сподобатись

 • 89
  Чоловіча парасолька антиураган напівавтомат подвійний купол - 390 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень. Має подвійний купол, що дозволяє використовувати її не тільки в сильний дощ але і в мокрий сніг та град. Верхній шар купола - однотонний, а нижній - кольоровий.
  Tags: в, і, парасолька, чоловіча, стрижень, купола, моделі, антивітер, компактна, см
 • 80
  Парасолька чоловіча хромована сталь антиураган повний автоматВідрізняється від інших моделей стильним дизайном і матеріалами високої якості. Особливістю цієї моделі є каркас з хромованої сталі. Парасолька дуже міцна, але в той же час її вага лише близько 700 г. Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну. Купол: діаметр 95 см, щільний поліестер, що дозволяє…
  Tags: з, в, парасолька, каркас, і, складання, автоматично, спиць, см, ручка
 • 78
  Жіноча парасолька зворотнього складання - 390 грнЗавдяки особливому механізму, зовнішня сторона купола, яка вже намокла під дощем, при складанні парасольки виявляється всередині, тому парасолька в складеному вигляді залишається абсолютно сухою.
  Tags: парасолька, см, купити, вигляді, в, парасольки, купола, спиць, моделі, і
 • 36
  Дитяча парасолька - 220 грнЩоб ваші маленькі принцеси та принци не мокли під дощем - подаруйте їм гарну і стильну парасольку!
  Tags: і, купити, автоматично, купола, см, каркас, спиць, моделі, парасолька, аксесуари
 • 36
  Дитяча парасолька - 250 грнЩоб ваші дітки не мокли під дощем - подаруйте їм гарну і стильну парасольку! Нехай ніщо не зашкодить їм насолоджуватись прогулянками на свіжому повітрі.
  Tags: купити, см, і, купола, каркас, спиць, автоматично, моделі, парасолька, аксесуари