Код: PZont5

Стильна і компактна чоловіча парасолька, але за рахунок свого дизайну цілком підійде і жінкам. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер і цупкого купола в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.

Характеристики

Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну.

Купол: діаметр 98 см, щільний поліестер.

Каркас: 3 складання, система “антивітер”, каркас зі сталі, 10 спиць, кінцівки спиць з металу, посилена ручка і стрижень.

Ручка: компактна, матеріал – “теплий пластик”.

Довжина в складеному вигляді – 34 см. В розкладеному вигляді висота ручки до купола – 55 см.

Колір чорний.

Комплектація: парасолька в чохлі з лямкою для носіння.

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Жіноча парасолька антивітер напівавтомат - 450 грнКрасива, стильна і компактна жіноча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.
  Tags: і, антивітер, в, парасолька, моделі, см, стильна, купола, вигляді, купити
 • 89
  Чоловіча парасолька антиураган напівавтомат подвійний купол - 499 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень. Має подвійний купол, що дозволяє використовувати її не тільки в сильний дощ але і в мокрий сніг та град. Верхній шар купола - однотонний, а нижній - кольоровий.
  Tags: в, і, парасолька, чоловіча, стрижень, купола, моделі, антивітер, компактна, см
 • 80
  Парасолька чоловіча хромована сталь антиураган повний автоматВідрізняється від інших моделей стильним дизайном і матеріалами високої якості. Особливістю цієї моделі є каркас з хромованої сталі. Парасолька дуже міцна, але в той же час її вага лише близько 700 г. Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну. Купол: діаметр 95 см, щільний поліестер, що дозволяє…
  Tags: з, в, парасолька, каркас, і, складання, автоматично, спиць, см, ручка
 • 76
  Жіноча парасолька зворотнього складання - 450 грнЗавдяки особливому механізму, зовнішня сторона купола, яка вже намокла під дощем, при складанні парасольки виявляється всередині, тому парасолька в складеному вигляді залишається абсолютно сухою. Вивертання купола і поломка спиць зведена до мінімуму, оскільки неможливо розкрити парасольку при сильному вітрі.
  Tags: купола, парасолька, і, спиць, оскільки, вигляді, купити, см, в, парасольки
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись