Код: NPrukz9

Стильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.

Характеристики

– Матеріал: поліестер хорошої якості (водовідштовхувальна тканина)
– Розмір: 48 x 34 см
– Два основних відділення, з додатковими відділеннями всередині для дрібних речей
– Ще одне відділення спереду
– Ортопедична дихаюча спинка
– Якісна підкладка
– Шкіряне дно
– Відділення для ноутбука

Вам також можуть сподобатись

 • 96
  Рюкзак для дівчат - 550 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, відділення, тим, купити, дрібниць, корисних, дуже, ще, книги
 • 95
  Рюкзак для дівчат у 3-х кольорах - 550 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, відділення, кому, щодня, необхідний, ноутбук, блокноти, книги, дуже
 • 95
  Рюкзак для дівчат у 2-х кольорах - 550 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, відділення, кому, щодня, необхідний, ноутбук, блокноти, книги, дуже
 • 93
  Рюкзак - 750 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, кому, купити, дрібниць, корисних, багато, дуже, ще, книги
 • 90
  Жіночий рюкзак - 450 грнЖіночий полотняний рюкзак буде актуальним студенткам і жінкам, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, щодня, купити, дрібниць, корисних, багато, дуже, ще, книги
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись