Код: Hdytigr1

Дерев’яний куб – це універсальна розвиваюча іграшка. На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини. Функціональні панелі обладнані різноманітними кольоровими рухомими елементами, отворами та іншими цікавими деталями.

Характеристики

Багатофункціональна іграшка включає в себе:
• пальчиковий лабіринт;
• сортер з функціональною кнопкою, яка програє пісеньку;
• ксилофон;
• циферблат годинника з обертовими стрілками;
За допомогою даного куба малюк навчиться співвідносити кольори і форми, а також тренувати дрібну моторику рук, сенсорику і логічне мислення. Завдяки грі, ранній розвиток малюка буде відбуватися набагато яскравіше і швидше ніж у його однолітків, а ще з кубом просто весело гратися.

Вам також можуть сподобатись

 • 79
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, з, іграшки, дитячі, товари
 • 79
  Ігровий набір поліцейського - 440 грнЦей набір дозволить хлопчикові відчути себе справжнім поліцейським. Малюк з захопленням буде розігрувати цілі сюжети з таємними засадами та динамічним переслідуванням. Такі ігри розвивають фантазію та образне мислення дитини.
  Tags: з, та, купити, дитини, мислення, себе, малюк, буде, на, характеристики
 • 79
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, іграшки, дитячі, товари
 • 79
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, з, та, іграшки, дитячі, товари
 • 79
  Ходунці на колесах - 990 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: на, та, яка, купити, цікавими, його, універсальна, іграшка, це, а
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись