Код: DMdos2

Магнітна дощечка для малювання – це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.

Характеристики

– За допомогою невеликого стилуса з металевим накінечником дитина буде малювати на магнітному полі все, що їй захочеться.

– Важіль внизу дошки допоможе стерти намальоване і почати все спочатку.


– Також на панелі дошки ви знайдете чотири магнітних відбитка.

– Додатково дощечка для малювання обладнана підсвіткою гриви коня і звуковими ефектами:
– якщо в ротик конячки вставити стилус у вигляді морквини – у конячки засвітиться грива і вона видасть забавні звуки “хрум-хрум”;
– чотири музичні кнопки на панелі запускають звуки тварин, звуки транспорту, кумедні домашні звуки (дзвін годинника, дверний дзвінок і т.п.), мелодії.

– У іграшки 2 рівня гучності і зручна ручка для перенесення.


– Ефекти працюють від 3-х батарейок 1.5V ААА (не входять в комплект).

Розміри дощечки: 32 х 27 см

Упаковка: коробка

Вік: від 3-х років

Вам також можуть сподобатись

 • 98
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, його, дощечка, і, малювання, з, все, на, х, купити
 • 90
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, у, звуки, купити, малюка, з, для, це, іграшки, дитячі
 • 89
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 87
  Пазли для дітей - 120 грнЯкщо хочете якісно і цікаво провести час з дитиною, збирайте з нею пазли! Пазл сприяє розвитку зорової пам'яті та логічному мисленню. У процесі гри дитина пізнає навколишній світ і розвиває дрібну моторику.
  Tags: з, і, у, купити, та, розвитку, для, іграшки, дитячі, товари
 • 87
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, на, купити, в, з, фігурами, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись