Кухня – місце затишку та тепла. Ми п’ємо чай, готуємо смачну вечерю, ведемо тихі задушевні вечірні бесіди саме на кухні. Так, чому б не зробити місце сімейних зустрічей ще більш зручним і прекрасним.

Цікаві кухонні девайси роблять життя більш насиченим. Хочеться готувати, творити й експериментувати. У кожному з нас живе кулінарний геній, просто його потрібно надихати на щось більше, на щось немислиме, унікальне. Дерев’яна обробна дошка з ненав’язливим філігранним гравіюванням може стати вашим кулінарним мотиватором.

Характеристики:

· матеріал: дуб, який має гарну структуру і колір. Фарба на основі масла-воску, яка зберігає природну текстуру дерева. (Колір готового продукту може відрізнятися від представлених на фото, це пояснюється тим, що ми використовуємо природний матеріал і колір залежить від пігменту, який має дерево);

· розмір: 35х25см;

· дошку не можна мити в посудомийній машині.

Вам також можуть сподобатись

  • 98
    Дошка для нарізанняКухня - місце затишку та тепла. Ми п'ємо чай, готуємо смачну вечерю, ведемо тихі задушевні вечірні бесіди, саме, на кухні. Так, чому б не зробити місце сімейних зустрічей ще більш зручним і прекрасним? Цікаві кухонні девайси роблять життя більш насиченим. Хочеться готувати, творити й експериментувати. У кожному з нас живе…
    Tags: на, колір, і, дошка, см, від, має, який, матеріал, може
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись