Код: HMIz10

Постільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.

Характеристики

Елітна постільна білизна з сатину люкс високої якості. Тканина нова, малюнки красиві, яскраві та оригінальні. Дуже гарний подарунок для себе або близьких.

Матеріал: бавовна 100%
Підодіяльник: 180 * 215 см
Простирадло: 180 * 215 см (на резинці або без)
Наволочка: 2 шт 70 * 70 см

Відшивається під замовлення по ваших розмірах.

Вам також можуть сподобатись

 • 97
  Євро комплект постільної білизни (мікросатин 3D) - 480 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, білизна, постільна, з, см, без, якісних, постільних, комплектів, будь-який
 • 97
  Євро комплект постільної білизни (страйп сатин преміум) - 1020 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, для, см, постільна, білизна, з, смак, постільних, комплектів, на
 • 97
  Двоспальний комплект постільної білизни (страйп сатин преміум) - 980 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, для, см, постільна, білизна, з, смак, постільних, комплектів, на
 • 97
  Полуторний комплект постільної білизни (страйп сатин преміум) - 850 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, для, см, постільна, білизна, з, смак, постільних, комплектів, на
 • 96
  Євро комплект постільної білизни (оксамит 3D) - 620 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, см, домашнього, адже, вибір, якісних, комплектів, на, будь-який, смак
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись