Код: HMIz8

Постільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.

Характеристики

Елітна постільна білизна з високоякісної тканини. Дуже гарний подарунок для себе або близьких.

Страйп-сатин має наступні переваги:

– висока щільність, міцність і зносостійкість;

– м’якість і глянсовий блиск;

– підходить для чутливої шкіри;

– мало мнеться і практично не дає усадки;

– бавовняні нитки для страйп-сатину фарбуються натуральними фарбами.

Матеріал: бавовна 100%
Підодіяльник: 180 * 215 см
Простирадло: 220 * 250 см
Наволочка: 2 шт 70 * 70 см

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Євро комплект постільної білизни (страйп сатин преміум) - 1020 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, для, см, постільна, білизна, з, смак, постільних, комплектів, на
 • 100
  Полуторний комплект постільної білизни (страйп сатин преміум) - 850 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, для, см, постільна, білизна, з, смак, постільних, комплектів, на
 • 97
  Євро комплект постільної білизни (оксамит 3D) - 620 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, см, домашнього, адже, вибір, якісних, комплектів, на, будь-який, смак
 • 97
  Євро комплект постільної білизни (мікросатин 3D) - 480 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, білизна, постільна, з, см, без, якісних, постільних, комплектів, будь-який
 • 97
  Двоспальний комплект постільної білизни (сатин люкс - 100% бавовна) - 850 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, без, см, на, постільна, білизна, з, затишну, якісних, постільних
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись