Код: HMbil13

Постільна білизна для дітей повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам постільні комплекти з бязі в яскравих кольорах з улюбленими дитячими мультигероями.

Характеристики

Матеріал: бязь
Підодіяльник 150 * 210 см
Простирадло 150 * 220 см
Наволочка: 2 шт 70 * 70 см

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Дитяча постільна білизна для хлопчиків (полуторна) - 430 грнПостільна білизна для дітей повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам постільні комплекти з бязі в яскравих кольорах з улюбленими дитячими мультигероями.
  Tags: з, і, білизна, для, см, постільна, комплекти, постільні, бязі, в
 • 78
  Комплект постільної білизни євро (бязь) - 700 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з бязі.
  Tags: з, і, см, пропонуємо, стійка, купити, бязі, вам, постільної, зношування
 • 78
  Полуторний комплект постільної білизни (бязь) - 620 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з бязі.
  Tags: з, і, см, пропонуємо, стійка, купити, бязі, вам, зношування, до
 • 78
  Двоспальний комплект постільної білизни (сатин) - 860 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам красиві постільні комплекти з сатину .
  Tags: з, і, см, зношування, легка, купити, комплекти, постільні, вам, пропонуємо
 • 78
  Полуторний комплект постільної білизни (сатин) - 780 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам красиві постільні комплекти з сатину .
  Tags: з, і, см, зношування, легка, купити, комплекти, постільні, вам, пропонуємо
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись