Код: Hdytigr9

Залізниця “Суперекспрес” відрізняється своїм цікавим сучасним дизайном та оригінальними функціональними особливостями. Фари експреса випромінюють яскраве світло, а сам потяг видає реалістичні звуки проїзду.

Характеристики

– Залізницю досить легко зібрати завдяки зручному кріпленню рейок.
– Рейки різних розмірів і форм дозволяють конструювати дорогу в декількох варіантах. Загальна довжина шляхів: 914 см.
– Сам поїзд виглядає як справжній швидкісний експрес. Вагони досить добре кріпляться до нього.
– За допомогою трьох кнопок на даху рухом поїзда можна керувати. Він їздить по рейках вперед, назад, його можна зупинити.

– У комплекті: локомотив (2 шт.), вагон (3 шт.), дерева, дорожні знаки.
– Працює такий суперекспрес від 2-х батарейок типу ААА (не входять у комплект).

Габаритний розмір іграшки: 98,5х170 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 81
  Дитячий гараж - 490 грнДитячий гараж стане корисною та цікавою іграшкою для вашої дитини та його друзів. До складу входять 2 машинки, якими можна гратися окремо.
  Tags: та, до, купити, х, можна, входять, його, дорожні, см, розмір
 • 80
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, легко, іграшки, дитячі, товари
 • 80
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: см, в, і, у, іграшки, дитячі, товари
 • 80
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, легко, іграшки, дитячі, товари
 • 80
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, см, у, за, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись