Код: Odytigr9

Дитячий трек для перегон з перших хвилин підкорить серце Вашої дитини. Іграшка являє собою трек з гнучкою трасою (трасу можна трансформувати на 360 градусів, згинаючи її в будь-якому напрямку) та машинкою, що світиться.

Характеристики

– Неонові кольорові напівпрозорі деталі траси підсвічуються в темряві машинкою, яка входить у набір. Вона оснащена світлодіодами, які працюють від батарейок.
– Щоб машинка почала світитися, потрібно натиснути кнопку, розташовану зверху на кузові.
– Завдяки змієподібній формі треку, маршрут машинки можна змінювати прямо під час її руху. Окремі деталі досить легко зібрати в одну конструкцію, швидко з’єднавши їх між собою. Дана особливість дозволить перебудовувати трасу стільки разів, на скільки вистачить сил і фантазії дитини.

Комплектація: 256 деталей траси, додаткові елементи дороги, автомобіль з LED-підсвіткою.
Розмір упаковки: 38 см × 10 см × 28 см

Вам також можуть сподобатись

 • 81
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, з, в, і, у, іграшки, дитячі, товари
 • 80
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, для, деталі, легко, їх, іграшки, дитячі, товари
 • 80
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, для, з, деталі, їх, набір, іграшки, дитячі, товари
 • 80
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, для, з, деталі, та, їх, набір, іграшки, дитячі, товари
 • 80
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 890 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, на, з, в, см, і, набір, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись