Код: PGam4

Вітер, легкі покачування і денний нетривожний сон… Гамак – це чудова можливість відпочивати всюди, де є пара дерев. Неймовірний атракціон для дітей та дорослих.

Характеристики

Розмір ложа – 80 * 200 см. Довжина канатів – по 40 см з кожного боку.
Матеріали: гамак з бавовни 100% щільністю 320 грам / кв метр, канат з бавовни товщиною 5 мм, 2 рівні планки з дерева твердої породи довжиною 20 см і шириною 2 см.
Максимальне навантаження – 120 кг.

Вам також можуть сподобатись

 • 64
  Пляжний зонт 2.2/1.95 м з нахилом, анти-UF напиленням та буром для піску - 480 грнПляжний зонт з нахилом в чохлі з лямкою для носіння. На внутрішній стороні купола нанесено додаткове сріблясте напилення, яке поглинає ультрафіолет. Незамінний атрибут вашого літнього відпочинку.
  Tags: з, для, купити, відпочинку, по, мм, та, характеристики, код, грн
 • 64
  Вуличний зонт (2,2 м) - 450 грнЧудовий універсальний вуличний зонт для торгівлі, саду, літніх майданчиків, кафе.
  Tags: і, купити, для, є, грн, код, характеристики, розмір, товари, відпочинку
 • 58
  Дитячий надувний басейн (147*33 см) - 480 грнДитячий надувний басейн врятує ваших дітей влітку від спеки і подарує бадьорий настрій. Його можна розташувати не тільки на піску, але і в саду на дачі й насолоджуватися купанням аж до настання осінніх холодів.
  Tags: і, для, см, купити, дітей, грн, з, характеристики, код, товари
 • 57
  Дитячий надувний басейн (159*159*50 см) - 760 грнЗавдяки квадратній формі басейн можна зручно розташувати в будь-якому місці. Він красиво буде виглядати як у дворі приватного будинку або дачі, так і на зеленій галявині. На бортах зображені красиві золоті рибки і морські пейзажі. Надувний басейн подарує дітям приємну прохолоду в спекотний літній день.
  Tags: см, і, для, купити, довжина, є, грн, код, характеристики, з
 • 56
  Ліхтар світлодіодний кемпінговий - 260 грнЦе незамінний помічник у вашому поході чи подорожі. Практичний, з трьома ручками, які дають змогу легко переносити ліхтар, або підвішувати і кріпити його в різних зручних для цього місцях. Можна використовувати ліхтар як портативну зарядку для телефону, планшета та іншої техніки. Простота фокусування та висока яскравість забезпечують тривале та відмінне…
  Tags: та, для, купити, це, з, і, товари, відпочинку