Код: DMkartky4

Гра на спритність і швидкість реакції в дружній компанії з веселими сковорідками.

Характеристики

Правила гри:

– Сковорідку отримує кожен гравець. Потім потрібно вивчити, що на ній зображено. Ці продукти необхідно зібрати.

– Ведучий дістає з мішечка картку із зображенням продукту. А гравці, у яких він є на сковорідці, повинні плеснути по ньому долонею, хто швидше. Найспритніший безсумнівно забирає його собі.

– Якщо все зібрали кричи «сковорідка»! Так закінчується гра. Переможець той, хто швидше зібрав всі продукти.

Комплектація: 4 сковорідки, 30 карток, мішечок з тканини, інструкція.

Вік: від 4-х до 9 років

Вам також можуть сподобатись

 • 86
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, у, а, купити, з, що, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 86
  Мозаїка - 180 грнСтворювати нові фігури з безлічі дрібних деталей дуже захоплююче, тому дітям так подобаються мозаїки. Мозаїка на 170 фішок допоможе тренувати посидючість, логіку, розвивати уяву і дрібну моторику рук.
  Tags: х, і, з, купити, так, на, років, від, вік, інструкція
 • 86
  Мозаїка - 180 грнСтворювати нові фігури з безлічі дрібних деталей дуже захоплююче, тому дітям так подобаються мозаїки. Мозаїка на 160 фішок допоможе тренувати посидючість, логіку, розвивати уяву і дрібну моторику рук.
  Tags: х, купити, і, на, з, так, років, від, вік, інструкція
 • 86
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: його, і, з, все, на, х, купити, дитячі, товари, розвиваючі
 • 86
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, до, на, купити, в, з, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись