Код: Hdytigr34

Ходунці на колесах – це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.

Характеристики

Ходунці на колесах навчать вашого малюка робити перші кроки, не боячись впасти і вдаритися.
Дитина із задоволенням буде грати зі зйомною панеллю, яка легко від’єднується та прикріплюється.
Є звукові та світлові ефекти – вони зацікавлять будь-яку дитину.
Стійкі та надійні, повністю виготовлені з безпечного пластика.

Працюють від батарейок.
Вік: від 9 місяців.
Розмір ходунків: 47,5×40 см
Розмір коробки: 51x40x16 см
Вага коробки – 2,8 кг

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Ходунці на колесах - 670 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, колесах, на, займе, розмір, купити, см, іграми, цікавими, увагу
 • 87
  Ходунці на колесах - 610 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, на, колесах, ходити, увагу, та, і, купити, надовго, іграми
 • 83
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, дитина, з, та, іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, легко, іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Ходунці - 610 грнХодунці допоможуть малюкові зробити його перші кроки. Дитина буде відчувати себе більш впевнено і швидше навчиться ходити.
  Tags: і, ходунці, ходити, дитина, а, купити, перші, малюкові, його, буде
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись