Код: Hdytigr32

Ходунці на колесах – це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.

Характеристики

Ходунці оснащені зйомними іграшками: піаніно, телефон, дошка для малювання.
Кнопки із зображенням тварин та їх звуків (є регулювання гучності).
Безпечне дзеркало.

Зручна ручка дозволяє дитині триматися обома руками і ходити, штовхаючи каталку перед собою.
Колеса стійкі і легко пересуваються по підлозі.
Матеріал коліс зносостійкий.
Розвиваючі ходунці з брязкальцями, світловими та звуковими ефектами сприяють розвитку у дитини уяви, дрібної моторики рук, координації рухів, запам’ятовування різних звуків.


Для дітей від 6 місяців.
Працює на 2-х батарейках AA.
Розміри упаковки – 54х38х10 см.
Розміри ходунців – 34х42х45 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 89
  Ходунці на колесах - 670 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, колесах, на, х, займе, купити, см, іграми, цікавими, увагу
 • 87
  Ходунці на колесах - 990 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, колесах, на, та, яка, увагу, від, купити, надовго, іграми
 • 85
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, його, і, малювання, з, на, х, купити, та, це
 • 84
  Дощечка для малювання - 410 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, його, малювання, на, з, х, у, дрібної, це
 • 83
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, іграшка, у, а, купити, з, для, це, іграшки, дитячі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись