Код: Hdytigr32

Ходунці на колесах – це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.

Характеристики

Ходунці оснащені зйомними іграшками: піаніно, телефон, дошка для малювання.
Кнопки із зображенням тварин та їх звуків (є регулювання гучності).
Безпечне дзеркало.

Зручна ручка дозволяє дитині триматися обома руками і ходити, штовхаючи каталку перед собою.
Колеса стійкі і легко пересуваються по підлозі.
Матеріал коліс зносостійкий.
Розвиваючі ходунці з брязкальцями, світловими та звуковими ефектами сприяють розвитку у дитини уяви, дрібної моторики рук, координації рухів, запам’ятовування різних звуків.


Для дітей від 6 місяців.
Працює на 2-х батарейках AA.
Розміри упаковки – 54х38х10 см.
Розміри ходунців – 34х42х45 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 89
  Ходунці на колесах - 890 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, колесах, на, х, займе, купити, см, іграми, цікавими, увагу
 • 87
  Ходунці на колесах - 1230 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, колесах, на, та, яка, увагу, від, купити, надовго, іграми
 • 82
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 1100 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, х, на, з, см, і, іграшки, дитячі, товари
 • 82
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, для, з, їх, іграшки, дитячі, товари
 • 82
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, для, дітей, легко, їх, іграшки, дитячі, товари