Код: Hdytigr33

Ходунці на колесах – це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.

Характеристики

Ходунці на колесах підходять для діток від 8 місяців, які тільки починають освоювати перші кроки.

Можливість обертати важелі, рухати деталі і повертати механізми розвивають дрібну моторику пальчиків малюка.

· Музичні, світлові ефекти, тріскачка.

· Представлені у двох кольорах.

· Розмір: 39х30х28 см.

· Розмір упаковки: 40х42х9 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Ходунці на колесах - 1230 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, колесах, на, яка, увагу, від, розмір, купити, надовго, іграми
 • 89
  Ходунці на колесах - 830 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: х, ходунці, на, колесах, ходити, увагу, для, і, купити, надовго
 • 86
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, для, деталі, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, см, у, для, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, для, деталі, іграшки, дитячі, товари