Код: Hdytigr33

Ходунці на колесах – це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.

Характеристики

Ходунці на колесах підходять для діток від 8 місяців, які тільки починають освоювати перші кроки.

Можливість обертати важелі, рухати деталі і повертати механізми розвивають дрібну моторику пальчиків малюка.

· Музичні, світлові ефекти, тріскачка.

· Представлені у двох кольорах.

· Розмір: 39х30х28 см.

· Розмір упаковки: 40х42х9 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Ходунці на колесах - 990 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, колесах, на, яка, увагу, від, розмір, купити, надовго, іграми
 • 89
  Ходунці на колесах - 610 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: х, ходунці, на, колесах, ходити, увагу, для, і, купити, надовго
 • 86
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, для, деталі, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, для, деталі, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, і, у, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись