Код: Hdytigr31

Ходунці допоможуть малюкові зробити його перші кроки. Дитина буде відчувати себе більш впевнено і швидше навчиться ходити.

Характеристики

Зручні та яскраві ходунці можуть похвалитися наявністю м’якого і зручного сидіння, а також стійкою конструкцією.
Дитина може без страху ходити і навіть бігати в них, не боячись падінь.
А яскраві і різнокольорові іграшки, якими рясніють ходунці, розважать дитину.

– Легка і компактна конструкція;
– Стійка рама;
– Протиударний бампер;
– Іграшки-підвіски;
– Ергономічне сидіння.
– Розмір: 54х60х55см
– Регулювання по висоті: 3 положення
– Фіксація коліс: немає
– Музична панель: немає

Вам також можуть сподобатись

 • 84
  Ходунці на колесах - 670 грнХодунці на колесах - це універсальна іграшка, яка допоможе малюкові навчитися ходити, а також займе його увагу цікавими іграми надовго.
  Tags: ходунці, х, розмір, купити, см, його, також, а, малюкові, ходити
 • 84
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, дитина, та, іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, см, іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись