Код: Hdytigr11

Якщо ваша майбутня помічниця дуже сильно цікавиться кулінарією, незамінною іграшкою на кухні будуть продукти на липучках. Поки ви будете готувати обід або вечерю, маленька принцеса буде отримувати свій перший досвід кулінара за допомогою іграшок, які дуже схожі на справжні овочі.

Характеристики

У комплект входить:

тарілка, дощечка, ніж, кавун, ананас, лимон, кукурудза, капуста (2шт.), часник, баклажан, банан, яблуко, апельсин (2 шт.), полуниця, виноград, помідор, редька, перець, ківі, брокколі.

Розмір 22х14х7см

Матеріал – пластик

Тип упаковки – сумочка

Вам також можуть сподобатись

 • 83
  Конструктор "Ферма" (58 деталей) - 640 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Конструктор "Ферма" (61 деталь) - 650 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: іграшки, дитячі, товари
 • 82
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: за, або, іграшки, дитячі, товари
 • 82
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 1100 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: х, на, іграшки, дитячі, товари