Код: Hdytigr29

Дитячий ігровий намет – це чудовий будиночок для Вашої дитини. Такі ігрові намети можна використовувати не тільки вдома, а й на вулиці. Так само зручно її брати з собою в ліс або на пляж, адже вона буде захищати Вашу дитину від сонячних (UF) променів.

Характеристики

· Декоративні двері і віконця роблять намет більш цікавим для малюка.

· Яскраві кольори не зможуть залишити його байдужим.

· Завдяки особливій конструкції намет дуже швидко встановлюється і так само швидко складається. Незважаючи на це, конструкція досить міцна.

· Для того, щоб Ви змогли спостерігати за дитиною, під час її перебування в наметі, і щоб туди потрапляло повітря є спеціальні вставки з напівпрозорої сітки.

· Намет виготовлений ​​з нейлону, каркас – з металу.

· Розмір: 114х102х112 см.

· Розмір упаковки: 38х37х6 см.

· Упаковка: сумка.

Вам також можуть сподобатись

 • 80
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 890 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, х, на, з, в, см, і, ігровий, іграшки, дитячі
 • 79
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, з, в, і, іграшки, дитячі, товари
 • 78
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, см, для, за, або, її, іграшки, дитячі, товари
 • 78
  Будиночок для звірят - 810 грнБудиночок для звірят - це ідеальний подарунок для дитини, яка любить тварин. Будиночок не тільки забезпечить дитині багато годин захоплюючої гри, але і дасть можливість розвинути в собі багато корисних якостей, такі як: творче, логічне і просторове мислення, посидючість і креативність.
  Tags: і, будиночок, для, з, в, це, х, не, від, такі
 • 78
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, для, з, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись