Код: Hdytigr24

Ігровий килимок допоможе дитині запам’ятати цифри, вивчити кольори, розвинути логічне мислення та дрібну моторику. Частини килима можна використовувати як матеріал для інших ігор.

Характеристики

В набір входить 10 елементів з цифрами і фігурами, які легко виймаються. Елементи легко стикуються з елементами того ж розміру з інших наборів.

Розмір 1 пазла: 30х30 см; товщина: 0,8 см.
Килимок зроблений зі спіненого м’якого полімеру (ЕВА).

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Ігровий килимок "Транспорт" - 390 грнЯскравий, зручний та м’який килимок-пазл – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.
  Tags: та, з, купити, моторику, килимок, см, наборів, розмір, пазла, інших
 • 88
  Килимок-пазл "Фрукти та овочі" - 460 грнЯскравий килимок-пазл з масажним ефектом – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку, пам'ять та моторику.
  Tags: з, та, см, килимок, купити, моторику, які, розмір, товщина, пазла
 • 87
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, з, в, і, іграшки, дитячі, товари
 • 87
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 1100 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, х, з, в, см, і, ігровий, набір, іграшки, дитячі
 • 86
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, для, легко, іграшки, дитячі, товари