Код: Hdytigr25

Яскравий, зручний та м’який килимок-пазл – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.

Характеристики

В набір входить 10 елементів з транспортом і фігурами, які легко виймаються. Елементи стикуються з елементами того ж розміру з інших наборів.

Розмір 1 пазла: 30х30 см; товщина: 0,8 см.
Килимок зроблений зі спіненого м’якого полімеру (ЕВА).

Вам також можуть сподобатись

 • 96
  Килимок-пазл "Фрукти та овочі" - 310 грнЯскравий килимок-пазл з масажним ефектом – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку, пам'ять та моторику.
  Tags: з, та, килимок-пазл, дитина, см, килимок, купити, моторику, логіку, увагу
 • 93
  Килимок-пазл "Український алфавіт + Цифри" - 320 грнЯскравий, зручний та м'який килимок-пазл - це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.
  Tags: та, килимок-пазл, час, х, з, купити, моторику, увагу, тренує, дитина
 • 91
  Ігровий килимок "Цифри" - 250 грнІгровий килимок допоможе дитині запам'ятати цифри, вивчити кольори, розвинути логічне мислення та дрібну моторику. Частини килима можна використовувати як матеріал для інших ігор.
  Tags: килимок, ігровий, з, інших, легко, см, купити, моторику, та, розміру
 • 90
  Ігровий килимок-пазл - 400 грнЯскравий, зручний та м'який килимок-пазл – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина розвиває уяву, увагу, логічне мислення та моторику рук.
  Tags: та, килимок-пазл, з, купити, см, моторику, увагу, х, якої, час
 • 87
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, дитина, з, та, набір, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись