Код: Hdytigr17

Набір інструментів (48 деталей) для сюжетно-рольової гри в майстерню. Хлопчики хочуть бути схожими на тата, особливо, коли потрібно щось полагодити.

Характеристики

У набір входить:

– валіза для інструментів;

– каска 23х8х17 см;

– пила 20 см;

– дриль 17х17,5 см (механічне управління, обертається свердло);

– свердло;

– пасатижі;

– болти;

– гайки;

– викрутка;

– 2 гайкових ключа;

– лінійка;

– ножівка;

– молоток 23 см та ін.

Розмір коробки: 35х20х16 см.
Рекомендований вік: 3+.

Вам також можуть сподобатись

 • 88
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 1100 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, х, на, в, см, ігровий, набір, іграшки, дитячі, товари
 • 87
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, в, у, іграшки, дитячі, товари
 • 86
  Набір інструментів зі столиком - 890 грнНабір інструментів зі столиком (35 деталей) - це набір для сюжетно-рольової гри в майстерню. На багатофункціональному верстаті все під рукою і маленький майстер завжди готовий до роботи.
  Tags: набір, інструментів, для, деталей, купити, в, сюжетно-рольової, гри, майстерню, на
 • 86
  Дитячий гараж - 720 грнДитячий гараж стане корисною та цікавою іграшкою для вашої дитини та його друзів. До складу входять 2 машинки, якими можна гратися окремо.
  Tags: та, купити, х, для, см, коробки, розмір, код, входить, набір
 • 85
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: см, у, для, іграшки, дитячі, товари