Кастрюля з кришкою Benson з нержавіючої сталі з 9-шаровим дном Benson

Об’єм – 4,5 літра. Діаметр дна – 22 см. Висота – 12 см.

Кастрюля Benson виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10. Це один з різновидів нержавіючої сталі, до складу якої входить 18% хрому і 10% нікелю. Саме такий тип сплаву і чистота виробництва гарантує досить високу якість, а також позбавляє метал магнітних властивостей і робить його абсолютно інертним. Завдяки цим властивостям при взаємодії посуду з кислотами і лугами, що містяться в продуктах, ніяких хімічних реакцій не відбувається і ніякі шкідливі речовини не загрожують здоров’ю користувача.

Кришка виконана з жароміцного скла з клапаном для відведення пари.

Заклепкове кріплення ручок не тільки довговічне, але і зарекомендувало себе тим, що ручки не нагріваються разом з корпусом кастрюлі.

Усередині є мірна шкала.

Посуд підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.

Рекомендації по експлуатації і догляду:

Перед початком використання, вимийте кастрюлю в гарячій воді із застосуванням рідкого миючого засобу і насухо витріть. Можна вимити в посудомийній машині. При приготуванні їжі, додавайте сіль тільки в киплячу воду, щоб запобігти утворенню на дні каструюлі білих плям. Вапняні плями і фарбування можна легко усунути оцтом або розчином лимонної кислоти. Ніколи не використовуйте для чищення жорсткі предмети, металеві мочалки та чистячі порошки. Після миття посуд слід витерти насухо.

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись