Код: DMteatr1

З магнітними театрами звичне читання казки перетворюється в захоплюючу гру. Магнітний театр не потребує великої сцени – грати можна навіть на холодильнику. Фантазуйте і придумуйте безліч історій, використовуючи відомих персонажів.

Характеристики

У комплекті – магнітні фігурки із зображенням персонажів та декорацій до казки.
Деталі – м’які та об’ємні.
У книжечці-інструкції ви знайдете опис персонажів.

Казки:
“Курочка Ряба”
“Ріпка”
“Вовк і семеро козенят”
“Теремок”
“Троє поросят”

Розмір картинки: 16 х 24 см
Розмір упаковки: 17 x 4 x 13 см

Вам також можуть сподобатись

 • 86
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: і, з, см, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 85
  Мозаїка - 180 грнСтворювати нові фігури з безлічі дрібних деталей дуже захоплююче, тому дітям так подобаються мозаїки. Мозаїка на 160 фішок допоможе тренувати посидючість, логіку, розвивати уяву і дрібну моторику рук.
  Tags: х, см, розмір, купити, і, на, з, упаковки, у, в
 • 85
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, до, на, купити, в, з, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 85
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: і, з, на, х, купити, та, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 85
  Пазли для дітей - 120 грнЯкщо хочете якісно і цікаво провести час з дитиною, збирайте з нею пазли! Пазл сприяє розвитку зорової пам'яті та логічному мисленню. У процесі гри дитина пізнає навколишній світ і розвиває дрібну моторику.
  Tags: з, і, у, купити, та, грн, код, характеристики, іграшки, дитячі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись