Код: DMglyna1

Кінетична глина має м’яку, еластичну структуру, відмінно мнеться і не прилипає до рук, не застигає, тому її можна буде використовувати багато разів. Набір містить все необхідне для цікавого творчого процесу ліплення забавних фігурок і морських тварин.

Характеристики

У комплекті:
• 4 упаковки кінетичної глини для ліплення (160 г);
• формочки для ліплення,
• набір інструментів для ліплення;
• килимок для ліплення.
Всього у наборі понад 28 аксесуарів.

Розмір упаковки: 37 см × 7 см × 27 см
Вік: від 3-х років

Вам також можуть сподобатись

 • 90
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, ліплення, набір, см, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 87
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, все, купити, творчого, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 87
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, у, купити, для, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 86
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, до, фігурок, купити, відмінно, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 86
  Розвиваючий будиночок- 210 грнІграшка "Будиночок" входить в розвиваючу серію пластмасових іграшок. У наборі 10 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у будиночку.
  Tags: у, і, купити, до, для, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись