Код: HMbil8

Постільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам красиві постільні комплекти з сатину.

Характеристики

Матеріал: сатин
Підодіяльник: 200 * 220 см
Простирадло: 200 * 220 см
Наволочка: 2 ш 70 * 70 см

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Полуторний комплект постільної білизни (сатин) - 780 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам красиві постільні комплекти з сатину .
  Tags: з, і, см, зношування, легка, купити, сатину, комплекти, постільні, красиві
 • 100
  Двоспальний комплект постільної білизни (сатин) - 860 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам красиві постільні комплекти з сатину .
  Tags: з, і, см, зношування, легка, купити, сатину, комплекти, постільні, красиві
 • 98
  Комплект постільної білизни євро 240*260 см (ранфорс) - 1480 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з ранфорсу.
  Tags: і, см, з, зношування, стійка, вам, пропонуємо, постільної, до, матеріалу
 • 98
  Комплект постільної білизни євро (бязь) - 700 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з бязі.
  Tags: з, і, см, пропонуємо, стійка, купити, вам, постільної, зношування, до
 • 98
  Двоспальний комплект постільної білизни (ранфорс) - 750 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з ранфорсу.
  Tags: з, і, см, пропонуємо, стійка, купити, вам, зношування, до, легка
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись