Код: NPrukz17

Стильний комплект з рюкзака і бананки для підлітків і дітей молодшого віку. Відмінна якість пошиття і яскравий принт з героями сучасних мультфільмів. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Рюкзак має всередині одне основне відділення на блискавці і маленьку кишеньку для дрібниць. Спереду зовнішня кишеня на блискавці. Зручні бретельки, які регулюються. Розмір: 29 х 17 х 9 см.

Бананка: довжина ременя може змінюватися під потрібний об’єм, є пластикова застібка. Можна носити на поясі і на грудях. Бананка на підкладці, має два основні відділення на блискавці. Розмір: 28 х 13 х 7 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 94
  Шкільний рюкзак для хлопчиків - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, на, см, дитини, рюкзака, молодшого, неодмінно, з
 • 94
  Шкільний рюкзак - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, дітей, дитини, см, він, на, купити, вашої
 • 94
  Шкільний рюкзак - 540 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, на, дітей, см, дитини, атрибутом, стане, улюбленим
 • 92
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 530 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, на, см, неодмінно, з, рюкзака, дитини, вашої
 • 92
  Рюкзак для хлопців - 500 грнРюкзак для хлопців з 3 кишенями, USB кабелем і кишенею під ноутбук. Красивий і стильний, він сподобається поціновувачам класичних і стриманих речей. Виготовлений з високоякісного поліестеру, має водовідштовхувальну і антибактеріальну поверхню. Масажна спинка допомагає тримати поставу і рівномірно направляти потоки повітря, зберігаючи оптимальну температуру. Строгий дизайн і наявність різних кишень…
  Tags: і, з, для, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись