Код: DMkonstr3

Конструктор зі 114 деталей – це чудова розвиваюча іграшка для дітей. Малюк може створити все, що забажає, використовуючи елементи дитячого конструктора. З їх допомогою він вчиться розпізнавати кольори та збирати з розрізнених частин власні конструкції.

Характеристики

Гра з конструктором сприятиме розвитку у малюка уяви, посидючості, концентрації уваги, координації рухів, дрібної моторики, логічного мислення і фантазії.

У наборі: 114 деталей

Матеріал: пластик

Вік: від 3-х років

Вам також можуть сподобатись

 • 97
  Конструктор (283 деталі) - 440 грнКонструктор з 283-х деталей - чудова розвиваюча іграшка для дітей. Малюк може створити все, що забажає, використовуючи елементи дитячого конструктора. З їх допомогою він вчиться розпізнавати кольори та збирати з розрізнених частин власні конструкції.
  Tags: з, конструктор, х, та, допомогою, він, вчиться, розпізнавати, кольори, розрізнених
 • 86
  Конструктор Теремок - 270 грнКонструктор "Теремок" - пластмасовий конструктор з деталями різними за формою і кольором, з яких можна будувати вежі та конструкції. В ігровій формі Ви з дитиною вивчите кольори, геометричні фігури, удосконалите координацію її рухів. І просто весело і з користю проведете вільний час.
  Tags: з, і, конструктор, х, рухів, кольори, купити, та, конструкції, іграшки
 • 76
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, для, дітей, їх, конструктора, іграшки, дитячі, товари
 • 75
  Килимок-пазл "Український алфавіт + Цифри" - 320 грнЯскравий, зручний та м'який килимок-пазл - це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.
  Tags: та, деталей, х, з, купити, розвиваюча, це, гра, років, і
 • 75
  Конструктор "Пожежна станція" (63 деталі) - 820 грнНабір «Пожежна станція» - конструктор зі світловими і звуковими ефектами, призначений для діток від трьох років і старше. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, для, конструктор, дітей, конструктора, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись