Код: DMkonstr1

Конструктор з 283-х деталей – чудова розвиваюча іграшка для дітей. Малюк може створити все, що забажає, використовуючи елементи дитячого конструктора. З їх допомогою він вчиться розпізнавати кольори та збирати з розрізнених частин власні конструкції.

Характеристики

Гра з конструктором сприятиме розвитку у малюка уяви, посидючості, концентрації уваги, координації рухів, дрібної моторики, логічного мислення і фантазії.

У наборі: 283 деталі

Матеріал: пластик

Вік: від 3-х років

Вам також можуть сподобатись

 • 97
  Конструктор (114 деталей) - 240 грнКонструктор зі 114 деталей - це чудова розвиваюча іграшка для дітей. Малюк може створити все, що забажає, використовуючи елементи дитячого конструктора. З їх допомогою він вчиться розпізнавати кольори та збирати з розрізнених частин власні конструкції.
  Tags: з, деталей, конструктор, купити, конструкції, у, частин, розрізнених, конструктора, та
 • 88
  Конструктор Теремок - 270 грнКонструктор "Теремок" - пластмасовий конструктор з деталями різними за формою і кольором, з яких можна будувати вежі та конструкції. В ігровій формі Ви з дитиною вивчите кольори, геометричні фігури, удосконалите координацію її рухів. І просто весело і з користю проведете вільний час.
  Tags: з, конструктор, х, кольори, купити, та, конструкції, іграшки, дитячі, товари
 • 77
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: для, деталі, дітей, їх, конструктора, іграшки, дитячі, товари
 • 77
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: для, деталі, конструктора, дітей, їх, іграшки, дитячі, товари
 • 77
  Конструктор "Пункт швидкої допомоги" (99 деталей) - 900 грнНабір «Пункт швидкої допомоги» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: для, деталі, їх, конструктора, конструктор, дітей, з, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись