Код: Odytigr35

Хочете здивувати свого малюка новим конструктором? Тоді оберіть незвичайний конструктор на шурупах. Призначений для діток з 3 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.

Характеристики

Конструктор познайомить малюка з болтовими з’єднаннями, навчить працювати з викруткою і гайковим ключем.
Юний механік зможе проявити свою фантазію у виготовленні нових моделей із застосуванням гвинтів і гайок.
Деталі скріплюються за допомогою дитячої викрутки, яка йде в комплекті.

Кількість деталей – 189;
Тип кріплення – болтовий;
Мінімальний вік – з 3-х років.

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Конструктор "Креативний пазл" (115 деталей) - 480 грнХочете здивувати свого малюка новим конструктором? Тоді оберіть незвичайний конструктор на шурупах. Призначений для діток з 3 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: з, конструктор, малюка, років, для, і, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та
 • 88
  Конструктор "Напад на блокпост" (459 деталей) - 630 грнКонструктор "Напад на блокспот" призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: на, конструктор, років, їх, купити, розвиток, та, здібності, творчі, сприйняття
 • 87
  Конструктор "Парк розваг" (170 деталей) - 450 грнКонструктор "Парк розваг" призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: конструктор, з, та, і, призначений, здібності, для, купити, розвиток, деталей
 • 87
  Конструктор "Погрузчик" (220 деталей) - 480 грнКонструктор «Погрузчик» призначений для діток від 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: конструктор, з, у, призначений, для, деталей, в, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний
 • 87
  Авто-конструктор 2в1 (202 деталі) - 480 грнАвто-конструктор 2в1 призначений для діток від 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: і, в, у, для, здібності, свою, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись