Код: Odytigr32

Конструктор “Круїзна подорож” призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.

Характеристики

Великий набір, що складається з 550 елементів, являє собою триповерховий катер, який оснащений судновим краном. Він потрібен для підняття на борт дорогоцінного улову з морського дна.

Катер виконаний в сучасному стилі і оснащений за останнім словом техніки для комфортних подорожей компанії.

У комплекті, крім величезної кількості дрібних аксесуарів для захоплюючої гри, є 4 мініфігурки.

Вам також можуть сподобатись

 • 89
  Конструктор "Танк" (593 деталі) - 750 грнКонструктор "Танк" призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: з, конструктор, творчі, здібності, і, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, призначений, та
 • 89
  Конструктор "Напад на блокпост" (459 деталей) - 630 грнКонструктор "Напад на блокспот" призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: на, конструктор, років, їх, купити, розвиток, та, здібності, творчі, сприйняття
 • 88
  Конструктор "Погрузчик" (220 деталей) - 480 грнКонструктор «Погрузчик» призначений для діток від 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: конструктор, з, у, призначений, для, деталей, в, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний
 • 87
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, для, з, їх, набір, іграшки, дитячі, товари
 • 87
  Авто-конструктор 2в1 (202 деталі) - 480 грнАвто-конструктор 2в1 призначений для діток від 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: і, в, у, для, здібності, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та, конструктор
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись