Код: Odytigr36

Конструктор “Напад на блокспот” призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.

Характеристики

Конструктор демонструє захоплюючі військові події, які розгорнулися прямо на кордоні ворогуючих сторін.
Одна група військових на танку вирішила розгромити блокпост своїх ворогів. Однак у них є кулемет, який допоможе відбити напад!

Кількість деталей – 459;
Тип кріплення – пазовий;
Мінімальний вік – 6 років.

Вам також можуть сподобатись

 • 89
  Конструктор "Погрузчик" (220 деталей) - 480 грнКонструктор «Погрузчик» призначений для діток від 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: конструктор, з, у, призначений, для, деталей, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та
 • 89
  Конструктор "Танк" (593 деталі) - 750 грнКонструктор "Танк" призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: з, конструктор, творчі, здібності, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, призначений, та, сприйняття
 • 89
  Конструктор "Круїзна подорож" (550 деталей) - 650 грнКонструктор "Круїзна подорож" призначений для діток з 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: для, з, конструктор, творчі, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та, здібності, купити, сприйняття
 • 88
  Конструктор "Креативний пазл" (115 деталей) - 480 грнХочете здивувати свого малюка новим конструктором? Тоді оберіть незвичайний конструктор на шурупах. Призначений для діток з 3 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: з, конструктор, років, для, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та, здібності, сприйняття
 • 88
  Конструктор "Креативний пазл" (189 деталей) - 570 грнХочете здивувати свого малюка новим конструктором? Тоді оберіть незвичайний конструктор на шурупах. Призначений для діток з 3 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: з, конструктор, років, для, купити, розвиток, інтелектуально-пізнавальний, та, здібності, сприйняття
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись