Код: DMkonstr2

Конструктор “Теремок” – пластмасовий конструктор з деталями різними за формою і кольором, з яких можна будувати вежі та конструкції. В ігровій формі Ви з дитиною вивчите кольори, геометричні фігури, удосконалите координацію її рухів. І просто весело і з користю проведете вільний час.

Характеристики

Матеріал: пластмаса

Розмір упаковки: 42 х 7 х 51 см

Вік: від 3-х років

Вам також можуть сподобатись

 • 88
  Конструктор (283 деталі) - 440 грнКонструктор з 283-х деталей - чудова розвиваюча іграшка для дітей. Малюк може створити все, що забажає, використовуючи елементи дитячого конструктора. З їх допомогою він вчиться розпізнавати кольори та збирати з розрізнених частин власні конструкції.
  Tags: з, конструктор, х, та, кольори, конструкції, купити, іграшки, дитячі, товари
 • 86
  Конструктор (114 деталей) - 240 грнКонструктор зі 114 деталей - це чудова розвиваюча іграшка для дітей. Малюк може створити все, що забажає, використовуючи елементи дитячого конструктора. З їх допомогою він вчиться розпізнавати кольори та збирати з розрізнених частин власні конструкції.
  Tags: з, конструктор, купити, конструкції, та, кольори, і, х, рухів, іграшки
 • 76
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, з, іграшки, дитячі, товари
 • 76
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, з, та, іграшки, дитячі, товари
 • 75
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись