Код: KUpl3

Конусна плойка – це професійна плойка, що створює чудові локони в домашніх умовах за декілька секунд. З її допомогою ви зможете зробити найкрасивіші зачіски власноруч у себе вдома, економлячи при цьому час та гроші на походи в салони.

Характеристики

Конусна плойка для накрутки волосся легко формує локони потрібного розміру і форми. Плойка має температурний режим нагрівання до 200 ºС і завдяки технології ceramic tourmaline збереже здорову структуру волосся та його красу.

Такою плойкою можна працювати з будь-якими типами волосся і результат буде чудовим.

Характеристики:

– керамічне покриття.
– терморегулятор (температура нагріву: 160 – 200 ºС). Кількість температурних режимів – 3;
– час нагріву до потрібної температури: 30 сек;
– наявність власної підставки, на яку можна безпечно поставити плойку в нагрітому вигляді;
– термоізольований наконечник;
– шнур обертається на 360º (довжина – 1,93 м).
– захист від перегріву;
– індикатор нагріву;
– функція швидкого нагріву.

Вам також можуть сподобатись

 • 90
  Плойка гофре для волосся - 320 грнПлойка застосовується для створення ефекту "гофре" по всій довжині волосся. Також з її допомогою можна зробити прикореневий об'єм.
  Tags: волосся, плойка, для, нагріву, її, купити, зробити, можна, допомогою, з
 • 89
  Вирівнювач для волосся - 290 грнВирівнювач для волосся стане незамінним помічником для власниць кучерявого чи неслухняного волосся. Керамічні пластини прогріваються рівномірно і легко вирівнюють волосся, тим самим не шкодячи йому.
  Tags: волосся, для, і, купити, подарунки, косметика, плойка, жінок
 • 88
  Потрійна плойка для волосся - 350 грнПотрійна плойка для волосся з керамічним покриттям дає можливість за дуже короткий період створити прекрасні локони. Тепер кожна дівчина може мати хвилясте волосся.
  Tags: волосся, за, плойка, локони, для, з, характеристики, купити, та, допомогою
 • 79
  Ультразвуковий скрабер - 790 грнУльтразвуковий скрабер - це апарат для ультразвукової чистки, ліфтингу та масажу обличчя в домашніх умовах.
  Tags: для, в, умовах, домашніх, купити, це, та, і, себе, характеристики
 • 77
  Щіточка для чистки обличчя - 220 грнЕлектрична щітка - це ефектний пристрій розміром з долоню для догляду за шкірою обличчя, який глибоко і дбайливо очищає її.
  Tags: для, і, з, її, за, купити, це, подарунки, косметика, жінок
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись